Mantar halk ilaçları nasıl tedavi edilir?

Bir mantar veya bilimsel mikoz, çivi, deri, bacak ve kolları, iç organları ve kafa derisini etkileyen viral veya bulaşıcı bir hastalıktır.

Mantar belirtileri şiddetli kaşıntı, yanma ve ağrıdır. Bu hoş olmayan hastalıktan hasta olmak için, her insan, virüs veya enfeksiyöz bir parazit olarak, başka bir kişiye, kıyafetler, el sıkışma, ayakkabılar vb.

Parazit cildinize girdiğinde, bu alanda kabarcıklar görülür, patlar ve ciltte çatlaklar ve yaralar vardır, cilt soyulur ve bu bölgeye dokunduğunuzda acı hissedersiniz. Mantar tırnak plağını enfekte ettiğinde, ilk önce sararır ve sıklıkla şiddetli ağrı ile birlikte çivi enfeksiyon ve yıkım sürecini yıkar.

Mantarın erken evrelerini tedavi etmezseniz, tüm vücudu tamamen etkilemesi olasıdır. Bu tür sorunlardan hızla kurtulmanıza yardımcı olmak için size özel antibiyotikler ve tıbbi merhemler yazacak olan doktorunuza başvurduğunuzdan emin olun.

Tıbbi tedavi yöntemlerine paralel olarak, genellikle geleneksel olanlardan daha etkili olan sağlık için popüler tarifleri uygulayabilirsiniz.

Ciltte güçlü bir yanma hissi hissederseniz, gece boyunca ekşi krema ile fırçalayın. Tedavinin seyri 7 ila 10 gün arasında sürer, bu süre boyunca parazit ölmelidir.

Cilt mantarı, parazite oksijen kaynağını bloke edeceğiniz sabun ve sabunla tedavi edilir ve ölür. Önce cilde nemlendirici uygulayın, ardından çamaşır sabunu kalın bir köpük haline getirin ve etkilenen bölgelere birkaç tabaka uygulayın. Parazit, cildin yüzeyine bir çıkış yolu aramaya başlayacağından, biraz acı verici olacak, ama bu yakında geçecek. 15 dakika sonra, çamaşır sabunu deriden yıkayın. Prosedür günde 6 kez tekrarlanmalı ve yakında mantardan kurtulacaksınız.

Mantarları tırnak üzerinde birkaç şekilde tedavi edin. Kayısı ağaçları satın alırsanız kayısı sakızı satın alın veya bahçenize götürün. 3st.l'ye ihtiyacın olacak. 1 bardak votka dökülmelidir reçine. Karışım düzenli çalkalama ile 5 gün boyunca infüze edilmelidir. Etkilenen tırnak plağını bir ay boyunca günlük olarak yağlayın. Enfekte çivi büyüdükçe, yeni ve sağlıklı bir çiviye yer açarak kesin.

Zaten çökmüş olan mükemmel ve eski, rafine edilmemiş bitkisel yağ yardımcı olur. Bu yağlı çamurun yarısına bir bardak alın ve yarım bardak votka ile doldurun. 7 gün kompozisyon ısrar ve günlük etkilenen tırnakları yağlayın.

Novocaine novokain ile ıslatılmış çiviler üst üste bandajda üç gün yapın.

Ayak mantarı, salisilik merhem ile tedavi edilir. Cilde ince bir tabaka merhem sürün, ayağı plastik sargıyla sarın ve çorabın. Üç gün sonra, alkole batırılmış bir tampon kullanarak, çorap ve polietileni çıkarın, soyulmuş ve soyulmuş bir kırlangıçotu ile bacakları durulanan enfekte cilt katmanlarını çıkarın.

Mantarları tırnak üzerinde işlemek için genç cevizlerin infüzyonuna yardımcı olur. Yeşil, genç cevizleri alın ve bir kıyma makinesinde bükün, böylece iki bardak bükülmüş kütleye sahip ol. Bu miktardaki fındıkları bir bardak votka ile doldurun ve iki hafta boyunca karanlık bir yerde ısrar edin. Tülbent parçalarını sallayın ve sallayın ve etkilenen tırnaklara koyun, plastik sargıyla sarın ve sıkıştırmayı 24 saat tutun.

Sonra parmaklarınızı gevşetir ve yumuşatılmış tırnak dokusunu nazikçe çıkarırız. Ayaklarımızı kırlangıçotu ve civanperçem suyunda durulayıp vodka ile sileriz ve tekrar sıkıştırırız. Tedavinin gidişatı üç gündür.

Svetlana, www.detadoctor.com